Ministerstvo vnútra dá na údržbu vozidiel vyše štyri milióny eur, rozhodovať bude pri výbere výhodnejšia cena

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Policajné auto
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Ministerstvo vnútra SR vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie záručného a pozáručného servisu svojich vozidiel. Ako sa uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, odhadovaná hodnota obstarávania predstavuje sumu 4 250 000 eur bez DPH.

„Predmetom zákazky sú mechanické, klampiarske, lakovnícke a elektrikárske práce na motorových vozidlách používaných verejným obstarávateľom. Súčasťou predmetu zákazky je vykonávanie údržby a servisných prehliadok, opráv, technických a emisných kontrol motorových vozidiel,“ uvádza ministerstvo.

Predmet zákazky podľa rezortu zahŕňa aj odťahovú službu, prezúvanie pneumatík, umývanie, čistenie a ošetrovanie karosérií, motorov a interiérov vozidiel a zabezpečenie likvidácie prevádzkových kvapalín, pneumatík, nepotrebných dielov a častí po oprave a iného odpadu vzniknutého opravou vozidiel. Požadované činnosti sa podľa ministerstva týkajú áut značiek Volkswagen, Škoda, Seat, Hyundai a KIA.

Záujemcovia o zabezpečenie požadovaných služieb môžu ministerstvu predkladať ponuky do 16. júla. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť výhodnosť ceny za servisné a doplnkové služby, prípadné zľavy na originálne náhradné diely a v menšej miere tiež environmentálne parametre poskytovaných služieb. Pod rezort vnútra spadajú napríklad vozidlá Policajného zboru SR alebo Hasičského a záchranného zboru.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie MV Ministerstvo vnútra SR