Najsledovanejšia televízia prinesie finálnu predvolebnú diskusiu, dvaja lídri sú stále neistí

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Predsedovia strán, ktoré kandidujú v predčasných voľbách 2023
Predsedovia strán, ktoré kandidujú v predčasných voľbách 2023. Foto: SITA/koláž SITA Webnoviny
Tento článok pre vás načítala AI.

 TV Markíza v pondelok večer prinesie finálnu predvolebnú diskusiu. Televízia do diskusie pozvala všetkých deviatich lídrov politických strán s preferenciami nad päť percent. Ako informoval portál tvnoviny.sk, priamy prenos moderovaný Michalom Kovačičom odštartuje o 20:45.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Keďže názor zmenili OĽaNO a priatelia aj Progresívne Slovensko, istá je aktuálne účasť siedmich lídrov politických strán. A na to, či napokon prídu aj Peter Pellegrini a Robert Fico, budeme čakať do poslednej chvíle,“ konštatoval pre portál riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza Henrich Krejča.

Potvrdenými hosťami predvolebnej debaty sú tak v tejto chvíli Boris Kollár (Sme rodina), Milan Majerský (KDH), Andrej Danko (SNS), Richard Sulík (SaS), Milan Uhrík (Republika), Igor Matovič (OĽaNO a priatelia) a Michal Šimečka (Progresívne Slovensko).

Politických lídrov sa okrem moderátora budú pýtať aj bývalí najvyšší ústavní činitelia vrátane exprezidentov Rudolfa Schustera a Ivana Gašparoviča, či bývalej premiérky Ivety Radičovej.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andrej DankoBoris KollárIgor MatovičIvan GašparovičIveta RadičováMichal ŠimečkaMilan MajerskýMilan UhríkRichard SulíkRudolf Schuster