Mama, neviem dýchať a musíš ma držať. Vlak so zaseknutým chlapčekom vo dverách zastavil až po štyroch kilometroch

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Vlak
Incidentom sa už zaoberá polícia. Foto: Reprofoto: www.noviny.sk
Tento článok pre vás načítala AI.

Hrôzostrašné chvíle zažila mamička trojročného dieťaťa na železničnej stanici v obci Pribeník v okrese Trebišov. Jej chlapec sa zasekol vo dverách vlaku a musela bojovať o jeho život. Informovala TV Joj vo svojej reportáži na stránke Noviny.sk.

Žena vystupovala z vlaku s dvomi malými deťmi, keď sa dvere náhle zatvorili. Zakliesnil sa v nich jej trojročný Tomáško. Chlapčekova dolná časť sa nachádzala v spodnej časti v oblasti pod poklopom, ktorý počas jazdy vlaku uzatvára priestor medzi dverami a schodíkmi vozňa. Vlak sa aj napriek tomu pohol.

„Povedal mi, že nevie dýchať, že mu je na vracanie. Že mamka musíš ma veľmi držať, lebo cítim, že spadnem,“ opísala matka Tomáška. Kričala o pomoc a počas jazdy ho držala za ruky, aby nevypadol. Rušňovodič zastavil vlak až po štyroch kilometroch.

Následne otvoril dvere vozňa a vyslobodil malého chlapca. Našťastie, dieťa nemá po incidente žiadne fyzické následky. Rodina má však traumu. Príčinami incidentu sa zaoberá polícia a aj železničné spoločnosti.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať