Prvá dáma Jill Bidenová už cestuje na Slovensko, bratislavské letisko preto adresovalo cestujúcim upozornenie

Letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave upozorňuje cestujúcich na možné zdržanie.
Jill Bidenová, Slovensko
Prvá dáma Spojených štátov amerických (USA) Jill Bidenová už cestuje na Slovensko. Foto: SITA/AP

Letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave upozorňuje na možné zdržanie cestujúcich z dôvodu návštevy prvej dámy Spojených štátov amerických (USA) Jill Bidenovej na Slovensku.

Viac o téme: Návšteva Jill Bidenovej na Slovensku

Žiada preto tých cestujúcich, ktorí odlietajú v sobotu 7. mája podvečer a v nedeľu 8. mája v ranných hodinách, aby sa dostavili na letisko aspoň dve hodiny pred odletom. Informovala o tom hovorkyňa letiska Veronika Demovičová v tlačovej správe.

„Z dôvodu plánovanej návštevy manželky prezidenta USA Jill Bidenovej sa očakávajú na letisku a na príjazdovej komunikácii obmedzenia, ktoré môžu viesť k zdržaniu. Je preto potrebné vyhradiť si dostatočný časový priestor pred odletom na príchod na letisko, či už cestujúci prichádzajú vlastnou dopravou, mestskou hromadnou dopravou, alebo využitím taxi služieb,“ uviedla Demovičová.

Viac k osobe: Jill BidenováJoe BidenVeronika Demovičová
Firmy a inštitúcie: Letisko M. R. Štefánika

Odporúčané