V Žiline sa mení cestovný poriadok, upravených je niekoľko spojov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
SAD Žilina

Od nedele 2. októbra mení SAD Žilina cestovný poriadok štrnástich liniek prímestskej autobusovej dopravy v regiónoch Horné Považie a Kysuce. Informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Ivana Strelcová.

„V regióne Horné Považie dôjde k zmenám v cestovných poriadkoch prímestskej autobusovej dopravy na linkách do Varína, Rajeckých Teplíc a Kamennej Poruby, na ktorých boli zapracované požiadavky obecných úradov Teplička nad Váhom a Stránske a tiež požiadavka od Integrovaného dopravného systému ŽSK,“ priblížila Strelcová. Ďalšie úpravy spojov sa týkajú zmeny organizácie dopravy na linkách do Bytče, Terchovej, Kuneradu, Rajca, Čičmian, Malej Čiernej a Ďurčinej.

V kysuckom regióne sa menia cestovné poriadky na troch linkách z Čadce do Vychylovky, Novej Bystrice a Starej Bystrice. „Zapracované boli zmeny v jazdných časoch jednotlivých spojov a v dôsledku toho dochádza k zrýchľovaniu spojov. Na základe požiadavky mesta Krásno nad Kysucou bola tiež vložená zastávka Krásno nad Kysucou, zimný štadión,“ dodala Strelcová.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ivana Strelcová
Firmy a inštitúcie SAD Žilina