Vodiči, zbystrite pozornosť. Prešov zavádza nové dopravné obmedzenia v súvislosti s rekonštrukciou mosta nad železničnou traťou

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
DOPRAVA: Kontrolný deň k obnove mosta v Prešove
Kontrolný deň k začatiu prác na stavbe Rekonštrukcia mosta č. M5833 (III/3450 – 049) nad traťou ŽSR v Prešove. Prešov, 5. marec 2024. Foto: SITA/Ivan Kriššák
Tento článok pre vás načítala AI.

V súvislosti s rekonštrukciou mosta na Lesíku delostrelcov v Prešove čakajú vodičov od tohto týždňa nové dopravné obmedzenia, ktoré sú výsledkom niekoľkotýždňového zberu dát a hľadania možností zefektívnenia premávky počas trvania stavebných prác.

Do premávky sú zavádzané postupne. Ako informoval hovorca mesta Prešov Michal Hudák, na cestách sa objaví nové dočasné vodorovné dopravné značenie.

„V niektorých úsekoch sa zmení radenie do jazdných pruhov, zefektívniť sa majú aj frekvencie signálov na semaforoch,“ skonštatoval Hudák. Zmeny sa dotknú siedmich križovatiek. Konkrétne opatrenia sú uvedené na webovej stránke mesta Prešov.

Dopravné obmedzenia v súvislosti s rozsiahlou rekonštrukciou mosta na Lesíku delostrelcov sa začali 16. marca. Práce na oprave mosta za viac ako štyri milióny eur potrvajú do konca októbra.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Michal Hudák