Nominácia Kaliňáka by mohla mať aj pozitíva, prekvapil exminister Naď (video)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Jaroslav Naď, rozhovor, SITA
Exminister Jaroslav Naď v rozhovore pre agentúru SITA. Foto: SITA Webnoviny.
Tento článok pre vás načítala AI.

Predsedovia politických strán Smer-SD, Hlas-SD a SNS už podpísali memorandum o porozumení. Exminister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) prezradil ako vníma novú trojkoalíciu a tiež to, čo si myslí o menách budúcich ministrov, o ktorých sa šepká v kuloároch.

>>> Celý rozhovor s exministrom Jaroslavom Naďom

V predčasných parlamentných voľbách chcela byť strana Demokrati skokanom volieb, napokon ale skončila pred bránami parlamentu. „Nebudem sa tváriť, že som nadšený z toho, že sme sa nedostali do parlamentu a sme nedosiahli ani 3 percentá. Pre nás to je sklamanie,“ hovorí exminister obrany Jaroslav Naď.

Zdôraznil však, že aj napriek neúspechu sa nevzdávajú a Demokratov chcú dostať v ďalších voľbách do parlamentu. Vzniknutú trojkoalíciu vníma Naď ako najhoršiu možnú alternatívu. „Nám bolo jasné, že Hlas určite pôjde so Smerom, keď bude teoretická šanca,“ podotkol v tejto súvislosti Naď.

Horúcou a diskutovanou témou sú aj mená nových ministrov. Čo by bol podľa Naďa najčiernejší scenár a prečo si myslí, že nominácia Roberta Kaliňáka (Smer-SD) by mohla mať aj niektoré pozitíva sa dozviete vo videu.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Jaroslav NaďRobert Kaliňák
Firmy a inštitúcie SMER-SDStrana Demokrati