O2 tento rok prispieva k Vianociam zákazníkov. Získať môžu výhodnejšie nielen paušály, či domáci internet, ale aj atraktívne zariadenia

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Jakub_vajda_o2.jpg
Foto: O2

Spoločnosť O2 predstavila bohatú Vianočnú ponuku pre svojich zákazníkov. Každý zákazník získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý môže využiť ako zľavu až do výšky 276 eur na kúpu vybraného zariadenia. Zákazník dostane kupón za každý z aktivovaných programov, ktoré v O2 využíva a získa tak atraktívne zľavy na vybrané smartfóny, televízor alebo robotický vysávač. Najväčším lákadlom však bude nový model slúchadiel O2 pods za špeciálnu vianočnú cenu len 19 eur. Okrem toho môžu noví zákazníci aj počas Vianoc získať jeden z O2 SMART Paušálov, alebo službu Internet na doma za cenu nižšej tarify.

Spoločnosť O2 bude tento rok prispievať svojim zákazníkom na vianočné darčeky. Každý zákazník, ktorý má v O2 aktivovaný fakturovaný program, predplatenú kartu alebo internet, získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý si môže premeniť na zľavu vo výške od 30 až do 276 eur v závislosti od zariadenia, ktoré si chce kúpiť. Takýto kupón získa zákazník za každý z aktivovaných programov, ktoré využíva.

Zľavu v príslušnej hodnote si môže uplatniť na slúchadlá O2 pods, smartfóny Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola Edge 30 Neo 5G, vysávač XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro alebo televízor Samsung TV 55″ Crystal UHD.

O2.jpg
Foto: O2

O2 pods ako ideálny vianočný darček

O2 ponúka svojim zákazníkom pod stromček ideálny vianočný darček – slúchadlá O2 pods. Nové O2 pods majú hlasového asistenta, bezdrôtové nabíjanie, dotykové ovládanie, automatické spárovanie s dosahom 10 metrov a výdrž batérie až 4 hodiny. Zákazník získa slúchadlá O2 pods v hodnote 49 eur po uplatnení zľavového kupónu za atraktívnu vianočnú cenu 19 eur.

Ako získať zľavový kupón

Zákazník nájde zľavový kupón v O2 aplikácii, kde sa mu zobrazí ako O2 príbeh. Po potvrdení tlačidla „Zobraziť zľavový kód“ sa vygeneruje kupón s unikátnym kódom, ktorý zostane uložený v O2 aplikácii v sekcii Kupóny. Kupón si môže zákazník uplatniť na predajni alebo v e-shope. Na jedno zariadenie sa dá uplatniť jeden kupón. Zľavový kupón sa bude dať použiť do 30. januára 2023.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie O2