Ovocné sady majú právoplatné územné rozhodnutie

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Os ulica_03.jpg
Foto: JTRE

Nová obytná štvrť Ovocné sady, ktorá ponúkne dostupné bývanie v bratislavskej Trnávke, je bližšie k realizácii. Projekt pod taktovkou JTRE prinesie okrem kvalitného bývania s dobrými dispozíciami aj nadštandardné možnosti pre šport, relax a rodinné aktivity. Funkčná a efektívna architektúra prináša na trh bývanie za dostupné ceny nielen pre mladých, ale aj rodiny s deťmi a seniorov. Na dlhodobo nevyužívanom území vznikne v prvej etape 550 bytov rôznych veľkostí a neskôr ďalších 474 bytov.

Ovocné sady majú vďaka dostupnej cene ambíciu prilákať najmä mladé páry a rodiny s deťmi. Nová štvrť im pomôže získať prvé vlastné bývanie. Mladí ľudia určite ocenia aj možnosti aktívneho života v blízkom okolí,“ povedal Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE.

Os skolka_04.jpg
Foto: JTRE

Srdcom Ovocných sadov v Trnávke, za ktorých návrhom stojí architektonický ateliér GFI, bude park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom, komunitným grilom a atraktívnymi priestormi na aktívne trávenie času. V priamom dotyku s parkom vznikne verejná materská škola, umiestnená na prízemí jedného z obytných domov, ktorá je tiež súčasťou prvej etapy.

Na vybudovaní materskej školy sme sa dohodli s vedením mestskej časti, aby sme tak prispeli k riešeniu nedostatku miest v materských školách v Ružinove. Veríme, že táto dohoda bude veľkým benefitom aj pre budúcich vlastníkov bytov v štvrti, ktorá má ambíciu stať sa skvelým miestom pre rodinný život v pokojnej lokalite,“ dodáva P. Pelikán.

Os balkon_05.jpg
Foto: JTRE

Rodiny určite ocenia najväčšie detské centrum KidsHouse, ktoré sa nachádza takmer pod oknami novej štvrte. Adrenalínové dobrodružstvá ponúka Jump Aréna i najväčšia lezecká stena K2. Aircraft v susedstve Ovocných sadov vytvára priestor pre halové športy, fitness i wellness. Oddych na pláži alebo vodné lyže ponúka neďaleký areál Zlaté piesky. Praktická je blízkosť známych nákupných centier IKEA, Pharos a Avion Shopping Park. Výhodou lokality je aj výborné napojenie na diaľničný obchvat a celkom nová zastávka MHD.

Predaj bytov v Ovocných sadoch sa začne už čoskoro. V prípade, že máte záujem dostávať aktuálne informácie o projekte Ovocné sady, prihláste sa na odber newslettra na internetovej stránke www.ovocnesady.sk.

Os park ihrisko_06.jpg
Foto: JTRE

O JTRE:

Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. K najvýznamnejším projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestská štvrť Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Klingerka, Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívne komplexy Westend, Pribinova 19 či Landererova 12, nákupné centrum EPERIA v Prešove či nábrežná štvrť Eurovea City s prvým mrakodrapom na Slovensku.

Viac informácií o aktuálnych aktivitách spoločnosti JTRE nájdete na:

www.jtre.sk
Facebooku
LinkedIne
Instagrame

Inzercia

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať