OVOCNÉ SADY Trnávka predali za tri týždne 250 bytov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ext_ulica.jpg
Foto: JTRE

Spoločnosť JTRE odštartovala predaj bytov s najdostupnejšou cenou vo svojom segmente začiatkom novembra a nového majiteľa má už takmer polovica z celkového počtu 550 bytov, ktoré sú v ponuke. V druhej etape predaja pribudne ďalších 480 bytov. Nová štvrť prináša bývanie rôznych veľkostí s premyslenými a efektívnymi dispozíciami v šiestich obytných domoch v prvej etape.

Jednoizbové byty v Ovocných sadoch je dnes možné kúpiť od 75-tisíc eur s DPH, dvojizbové od 106-tisíc s DPH a trojizbové od 145-tisíc eur vrátane DPH. Záujemcovia si môžu ešte stále vybrať z 55 jednoizbových, 110 dvojizbových a 135 trojizbových bytov.

3izb_01.jpg
Foto: JTRE

„Už krátko po spustení predaja evidujeme 45% predaných bytov, čo svedčí o správnom nastavení parametrov projektu. Verím, že práve vďaka Ovocným sadom získa mnoho mladých ľudí šancu na vlastné bývanie v novej pokojnej štvrti s výbornou občianskou vybavenosťou a pestrými možnosťami pre šport a relax v okolí,“ hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Projekt má ambíciu osloviť široké spektrum klientov. Vďaka svojej polohe, celkovej cene za byt, dostupnosti a efektívnemu riešeniu dispozícií sú Ovocné sady zaujímavé nielen ako prvé bývanie pre mladých. Vhodný byt si nájdu aj páry čakajúce prírastok, rodiny s deťmi alebo seniori, ktorí už uprednostňujú pokojnú štvrť pred ruchom veľkomesta. Všetky byty budú dodané v štandarde, pričom JTRE opäť zvolila kvalitné interiérové materiály v dobre kombinovateľných farebných odtieňoch.

3izb_02.jpg
Foto: JTRE

Celá štvrť bude pôsobiť priateľským a rodinným dojmom, pričom dôraz sa kladie na pocit bezpečia a prívetivosť verejných priestorov. Súčasťou novej štvrte, z dielne architektonickej kancelárie GFI, bude rozsiahly centrálny park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom. V priamom dotyku s parkom vznikne verejná materská škola, umiestnená na prízemí jedného z obytných domov, ktorá bude tiež súčasťou prvej etapy projektu.

„Ovocné sady sú koncipované ako štvrť pre mladé rodiny s deťmi, preto postavíme modernú verejnú materskú školu s kapacitou 80 detí. Na jej vybudovaní sme sa dohodli s vedením mestskej časti Ružinov, aby sme tak prispeli k riešeniu nedostatku miest v materských školách v Ružinove a zároveň ponúkli významný benefit nielen obyvateľom Ovocných sadov, ale celej Trnávky,“ dodáva P. Pelikán.

Ext_ihrisko.jpg
Foto: JTRE

Okrem aktivít v novovybudovanom centrálnom parku ponúknu Ovocné sady aj zaujímavé príležitosti na relax a šport v okolí. Takpovediac pod svojimi oknami nájdu obyvatelia novej štvrte najväčšie detské centrum KidsHouse s Jump Arénou a športové centrum Aircraft s wellness a fitness. V pešej dostupnosti je známy rekreačný areál Zlaté piesky. Praktická je aj blízkosť obchodných centier Avion Shopping park, IKEA, Pharos a Korzo, ktoré sa nachádzajú v pešej dostupnosti Ovocných sadov. Samozrejmosťou je dostatok vonkajších parkovacích miest, nová zastávka MHD a napojenie na diaľničný obchvat.

www.ovocnesady.sk

Ext_letecky_02.jpg
Foto: Klient

O JTRE:

Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. K najvýznamnejším projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestská štvrť Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Klingerka, Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívne komplexy Westend, Pribinova 19 či Landererova 12, nákupné centrum EPERIA v Prešove či nábrežná štvrť Eurovea City s prvým mrakodrapom na Slovensku.

Viac informácií o aktuálnych aktivitách spoločnosti JTRE nájdete na:

www.jtre.sk

Facebooku

LinkedIne

Instagrame

Ext_skolka.jpg
Foto: JTRE

Inzercia

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať