Panelák na Jojke skončil, nahradí ho nový komediálny seriál

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Panelák
Hereckú základňu seriálu tvorili Diana Mórová, Marián Miezga, Mirka Partlová, Juraj Slezáček a Božidara Turzonovová, ktorých Kraus angažoval už od samého začiatku. Foto: Facebook.com/tvjoj

BRATISLAVA 18. júna (WEBNOVINY) – V stredu večer odvysielala televízia JOJ poslednú epizódu najdlhšieho hraného slovenského denného seriálu Panelák (2008 – 2015). Projekt z autorskej dielne režiséra a scenáristu Andyho Krausa sa skončil 15. sériou. Na obrazovkách televízie JOJ, ktorá úspešný formát vysielala sedem a pol roka, sa diváci pravidelne stretávali s mnohými obľúbenými protagonistami.

Hereckú základňu seriálu tvorili Diana Mórová, Marián Miezga, Mirka Partlová, Juraj Slezáček a Božidara Turzonovová, ktorých Kraus angažoval už od samého začiatku. Spomedzi hudobných hostí v Paneláku najviac zarezonovala kapela Desmod, ktorá okrem toho naspievala aj úvodnú pieseň Lavíny. Na obľúbenom formáte sa podieľalo spolu deväť režisérov. Okrem Krausa, ktorý bol spolu s Tomášom Jančom zároveň tvorcom seriálového námetu, sa herci ocitli i pod rukou Mariána Tutokyho, Viktora Csudaia, Andrei Horečnej, Romana Fábiana, Lukáša Hanuláka, Miloša Volného a Branislava Mišíka.

Andymu Krausovi úspešný televízny projekt podľa vlastných slov chýbať nebude. V súčasnosti už totiž pracuje na ďalšej seriálovej novinke Dvojičky, v ktorej prisľúbil účasť i viacerým hercom z Paneláku.

Agentúre SITA poskytla informácie PR manažérka TV JOJ Katarína Gajdošíková.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Diana MórováJuraj SlezáčekMarián MiezgaMirka Partlová
Firmy a inštitúcie TV JOJ