Spoločnosť Slovintegra je Hlavným partnerom Opery SND

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Slovintegra LOGO
Slovintegra LOGO

BRATISLAVA 14. januára (WBN/PR) – Hlavným partnerom Opery Slovenského národného divadla sa stala akciová spoločnosť Slovintegra. „Zámerom tejto spolupráce bude v roku 2011 príprava viacerých spoločných unikátnych projektov, ktoré Slovensko zažije vôbec po prvý raz,“ poukázal na výnimočnosť partnerstva generálny riaditeľ SND Ondrej Šoth. „Podporu spoločnosti Slovintegra využijeme predovšetkým na pozvanie zaujímavých zahraničných hostí nielen do inscenácií, ktoré sú súčasťou nášho repertoáru.“

G. Puccini: Turandot - v centre Ľubica Rybárska v
Foto: Alena Klenková

„Vážime si, že sme meno skupiny spojili s najkvalitnejším slovenským operným súborom. Spoločnosť Slovintegra má k Opere SND veľmi blízko. V rodine našich dcérskych spoločností má dôležité postavenie Nemocnica s poliklinikou MEDISSIMO. Hudba lieči dušu, medicína telo človeka. Práve v tejto harmónii vidíme silu nášho partnerstva,“ vyjadril sa predseda predstavenstva Slovintegra, a.s. Slavomír Hatina.

Hlavný partner Opery SND, spoločnosť Slovintegra, a.s., orientuje svoje aktivity najmä do oblasti nových technológií, zdravotníctva, energetiky a minerálnych vôd.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať