Štadión FC Nitra bude dejiskom finále slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2018/2019

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
futbal
Foto: ilustračné, SITA/Ivan Kopčáni.

BRATISLAVA 8. decembra (WebNoviny.sk) – Členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu (VV SFZ) v Bratislave na piatkovom poslednom zasadnutí v tomto kalendárnom roku schválili štadión FC Nitra za nové dejisko finále slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cup v ročníku 2018/2019, vzali na vedomie správu o činnosti reprezentačného A-tímu SR v období od augusta 2013 do októbra 2018, vzali na vedomie správu o činnosti reprezentačného tímu SR do 21 rokov, schválili návrh zloženia realizačného tímu slovenskej futbalovej „dvadsaťjednotky“ a schválili aj návrh na zvolanie konferencie SFZ – na deň 1. marca 2019 do Popradu.

„Výkonný výbor vzal na vedomie informáciu o odohraných zápasoch reprezentačných tímov SR za obdobie mesiaca november 2018, informáciu o priebehu realizácie projektu výstavby, rekonštrukcie a modernizácie futbalových štadiónov a projektu podpory rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry, vzal na vedomie prípravu návrhu rozpočtu SFZ na rok 2019, informáciu k plneniu Strategického plánu SFZ na roky 2018 – 2022, informáciu k príprave návrhu na zmenu a doplnenie Registračného a prestupového poriadku SFZ, informáciu zo zasadnutí komisií UEFA, vzal na vedomie hodnotiacu správu Komisie delegátov SFZ za jesennú časť súťažného ročníka 2018/19, v tejto súvislosti uložil predsedovi komisie povinnosť predkladať do budúcnosti správu aj s individuálnym hodnotením delegátov,“ uvádza internetová stránka Slovenského futbalového zväzu v komuniké z piatkového zasadnutia výkonného výboru SFZ.

Členovia VV SFZ schválili návrh na doplnenie nominačných listín rozhodcov, asistentov rozhodcov a pozorovateľov rozhodcov SFZ pre súťažný ročník 2018/2019, návrh na doplnenie nominačnej listiny FIFA pre rok 2019, schválili návrh harmonogramu zasadnutí výkonného výboru SFZ v I. polroku 2019 ako aj návrh na udelenie odznakov SFZ.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie SFZ Slovenský futbalový zväz