Svetoznámy dídžej zverejnil zdrvujúcu správu, rakovina pokročila a žiada peniaze na dobrú vec

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Paul Spencer
Britský dídžej Paul Spencer podstupuje aktuálne druhé kolo chemoterapie. Foto: www.instagram.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Svetoznámy dídžej Dario G, vlastným menom Paul Spencer, zverejnil zdrvujúcu správu. Nachádza sa v terminálnom štádiu rakoviny konečníka a podstupuje chemoterapiu. Na život však nezanevrel a aj počas ťažkého boja s chorobou sa snaží pomáhať.

Ako informovala TV Joj na stránke Topstar.noviny.sk, pomocou svojej novej piesne „Savor the Miracle of Life“ sa snaží získať 10 000 libier. Vyzbierané peniaze plánuje dať na podporu charitatívnej organizácie Macmillan Cancer Support, ktorá pomáha pacientom s onkologickým ochorením.

Krutú ranu sa britský hudobník, ktorý sa preslávil hitmi „Sunchyme“ či „Carnival de Paris“, dozvedel vlani v júni. Práve som zistil, že mám 4. štádium rakoviny konečníka a tieň na mojej pečeni,“ povedal vtedy dídžej. Prvé kolo chemoterapie však nebolo úspešné. Nádor na pečeni narástol a rakovina napadla už pľúca.

Aktuálne podstupuje druhé kolo, ktoré mu však spôsobuje znecitlivenie nervov. Nesťažujte sa na to či ono. Pokiaľ naše srdcia bijú, urobme niečo s tým časom,“ odkazuje všetkým. Napriek tomu myslí na iných a rozhodol sa žiť, ako keby sa nič nedialo. Naďalej sa venuje svojím koníčkom, a to behanie či futbalové zápasy s priateľmi.

Viac si prečítajte na stránke Topstar.noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať