Zomrel len 34-ročný slovenský dídžej, slová jeho mamy lámu srdce

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
DJ Just Frost
Ľubomír Rác, známy ako DJ Just Frost, zomrel vo veku 34 rokov. Foto: www.instagram.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Vo veku 34 rokov zomrel slovenský dídžej Just Frost, vlastným menom Ľubomír Rác. Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, smutnú správu zverejnila na sociálnej sieti jeho mama.

Najhoršia bolesť pre mamu je ked stratíte dieťa, aj ked veľké a dospelé, ale dieťa. Najhoršie keď je to rýchle a nečakané,“ napísala jeho mama na Facebooku. O príčine jeho náhlej smrti zatiaľ nič neuviedla. Známe je len to, že zomrel v Prahe a zanechal po sebe 10-ročného syna.

​„Aj napriek veľkej bolesti a straty, zmierňuje môj žiaľ pocit, že som vychovala dobrého a výnimočného človeka,“ napísala vo vyznaní jeho mama. Zároveň sa na sociálnej sieti podelila o jednu smutnú prosbu.

​„Keďže už nám nezahrá poprosím všetkých o pomoc pri organizovaní rozlúčky, akú si zaslúži. … Sľúbila som mu, že pripravím mu spolu s Vami nezabudnuteľnú rozlúčku,“ napísala na záver príspevku. Vyzvala tak všetkých, ktorí mali jej syna radi, aby jej pomohli zorganizovať poslednú rozlúčku takú, akú si slovenský dídžej zaslúži.

Viac si prečítajte na stránke Topstar.noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať