Vianoce za dverami: Cigániková šokuje nevšedným darčekom, Uhrík zdobí stromček, Gyimesi pozdravil z lyžovačky (video+foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Na snímke poslankyňa za SaS Bittó Cigániková a europoslanec Milan Uhrík (Republika).
Poslankyňa za SaS Bittó Cigániková a europoslanec Milan Uhrík (Republika). Foto: www.instagram.com www.instagram.com - koláž SITA Webnoviny.
Tento článok pre vás načítala AI.

Prípravy na Vianoce sú u politikov v plnom prúde! Niektorí nakupujú darčeky a stavajú vianočný stromček v poriadnom predstihu, iní predvianočný čas využívajú na relax a lyžovačku v zasnežených horách.

Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková doslova šokovala nevšedným darčekom, ktorým chce prekvapiť na Vianoce jedného zo svojich synov. „Dnes sme vyberali darček pre syna. No čo, s tým pubertiakom sa aj tak nedá vydržať:))),“ pripísala politička ku fotke, kde má okolo ruky omotaného nového domáceho miláčika – hada.

Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) pozdravil svojich sledovateľov pri zapaľovaní tretej sviečky na adventnom venci. Takto o týždeň už budeme sláviť Štedrý večer. Preto vám chcem všetkým popriať veľmi pokojný a pekný posledný týždeň pred Vianocami, aby ste stihli všetko pripraviť, aby ste zažili čo najmenej stresu a aby ste si o týždeň v nedeľu Štedrý večer užili v pokoji, mieri a láske so všetkými, ktorých chcete, aby okolo vášho štedrovečerného stola sedeli,“ uviedol Pellegrini.

Europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík pripravil vianočný stromček v poriadnom predstihu! Na sociálnej sieti zverejnil video ako priniesol domov živý stromček a spolu s deťmi ho krásne ozdobili. Tak už aj my máme doma stromček hotový 🎄Vôbec nezáleží, aký je veľký ani ako je vyzdobený. Podstatná je atmosféra pokoja a Vianoc ❤️ A Vy ako? Tešíte sa na sviatky?“ pýtal sa Uhrík.

Pokojnú tretiu adventnú nedeľu zaželala svojim sledovateľom aj europoslankyňa za Smer-SD Monika Beňová v spoločnosti svojej dcérky Ley.

„Priatelia a vy čo dávate do vianočnej kapustnice?“ pýtal sa minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Richard Raši (Hlas-SD).

Bývalá ministerka investícií Veronika Remišová (Za ľudí) strávila s rodinou predvianočný čas na parádnej lyžovačke a pozdravila svojich fanúšikov priamo zo zjazdovky. Poznáte to – niekto prinesie domov chorobu a týždne sa toho neviete zbaviť. Najprv manžel, jedno dieťa, ja, druhé dieťa a tak dookola. Keď to už konečne vyzerá nádejne, tak zo školy prinesú deti nejaký úplne nový druh chrípky a všetko začne znovu. Dnes po dlhej dobe konečne prvý naozajstný zimný výjazd,“ napísala Remišová.

Posledný víkend pred Vianocami využil na relax v zasnežených horách aj exposlanec za OĽaNO a podpredseda strany Maďarská Aliancia György Gyimesi, ktorý potešil svojich fanúšikov snímkou zo svojím synom z lyžiarskeho areálu Hochwurzen v Rakúsku.

Bývalý minister školstva za SaS Branislav Gröhling sa pochválil rozžiareným vianočným stromčekom zo svojho bytu. „U vás odkedy staviate stromček? U nás svieti už od Mikuláša 😊,“ prekvapil informáciu exminister. Ešte treba napiecť a som 100 % pripravený na Vianoce🎅🏻, hovorí Gröhling.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Branislav GröhlingGyörgy GyimesiJana Bittó CigánikováMilan UhríkPeter PellegriniVeronika Remišová