Poštová banka bude dávať úvery na bývanie zadarmo

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Rodina manželia
Ilustračné foto. Poštová banka

Súťažou na Facebooku chce vysvetliť princíp svojho úveru na bývanie.

Poštová banka včera spustila facebookovú kampaň – Prefinancuj svoju starú (drahú) hypotéku, v ktorej víťazom rozdá úvery na bývanie s 0-percentným úrokom. Banka chce týmto spôsobom ľuďom ukázať, ako vďaka pomoci blízkych vedia získať najnižší možný úrok na úvere na bývanie. Začiatkom apríla predstavila Poštová banka úver Užitočné bývanie so službou Úspora, vďaka ktorej vedia klienti s pomocou úspor od rodiny či priateľov dosiahnuť úrok už 0,725 %.

V súťaži s názvom Prefinancuj svoju starú | drahú | hypotéku na sociálnej sieti https://www.facebook.com/postovabanka/ však môžu ľudia získať 0-percentný úrok na prefinancovanie svojej existujúcej hypotéky alebo úveru na bývanie a to až po dobu troch rokov. Potrebujú k tomu čo najväčšiu podporu svojich blízkych – facebookových priateľov, aby ich podporili formou like-ov. Najväčšie počty like-ov vyhrávajú.

Úver na bývanie so službou Úspora je v našich končinách stále skôr novinkou, ktorú chce banka ľuďom vysvetľovať aj takýmto spôsobom. Princíp súťaže má preto demonštrovať výhody Užitočného bývania, pretože aj v reálnom živote majú výšku úroku v rukách klienti. Na Úver na bývanie môže byť naviazaných až päť sporiacich účtov piatich rôznych majiteľov. Tí vďaka svojim úsporám môžu znížiť majiteľovi úveru úrokovú sadzbu na bezkonkurenčnú úroveň na trhu – až 0,725 percenta. Pritom majú blízki svoje úspory kedykoľvek k dispozícii.

Aktuálne prebieha nadlinková kampaň Užitočnému bývaniu a súťaž na sociálnej sieti je jej doplnok. „Chceme, aby si ľudia na vlastnej koži vyskúšali princíp nášho Úveru na bývanie. Čím väčšia podpora svojich blízkych, tým nižší úrok,“ vysvetľuje Lýdia Žáčková, hovorkyňa Poštovej banky.

Facebooková súťaž prebehne v troch týždňových kolách. Súťažiaci budú mať sedem dní na to, aby k svojmu komentáru získali čo najviac likeov od svojich priateľov na Facebooku. V každom kole traja najúspešnejší vyhrajú úver na bývanie prakticky zadarmo. Okrem úroku 0% na tri roky im banka prefinancuje aj poplatok za predčasné splatenie úveru v inej banke.

Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 24 rokov. S miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 47 pobočiek, 216 bankomatov a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1 500 poštách po celom Slovensku. Jej klienti majú k dispozícii viac ako 7 000 miest na výber hotovosti. Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Poštová banka