Vrátim sa, sľubuje frontman kapely Mandrage. Po boji s drogami a chorobou skončil na vozíku

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Vít Starý
Český spevák Vít Starý skončil na invalidnom vozíku. Foto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Frontman českej kapely Mandrage Víťa Starý sa ozval svojim fanúšikom a potešil ich slovami o svojom návrate. Viacerí ho podporujú a držia mu palce, ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk.

Ešte pred vyše rokom totiž vznikla polemika medzi fanúšikmi, či je pravda, že pre problémy súvisiacimi s neliečenou cukrovkou mu museli amputovať nohu. Zdroj z Plzne tvrdil, že je „z amputácie úplne hotový“ a zase ďalší uviedol, že „Víťa to zle znáša“.

Jeho kamarátka však s týmito tvrdeniami nesúhlasila. Nohu má celú. S ohľadom na komplikácie s cukrovkou, mal tzv. Charlottovu osteoporózu, preto tie barle, musel nosiť na mieru vyrobenú ortézu. Teraz už to má zahojené, je v poriadku. Skladá muziku a maľuje,“ uviedla na prvú mieru.

Hudobník na tieto správy nereagoval a doteraz mlčal. Po takmer troch rokoch sa opäť ozval na sociálnej sieti, kde zverejnil fotografiu, ako sedí na invalidnom vozíku a pozerá sa do neba. Všetkým odkázal po anglicky: Vrátim sa“. Mnoho fanúšikov táto správa potešila a dočkal sa viacero podporných komentárov.

Vít Starý mal už v minulosti problémy s drogami a alkoholom a zdalo sa, že je na dobrej ceste tento boj zvládnuť. Pracoval sa v plzenskom divadle ako pomocný pracovník a našiel si tam nových priateľov, ktorí majú blízko k hudbe.

Viac si prečítajte na stránke Noviny.sk.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať