Bezplatná doprava do Nemocnice Bory: Nový benefit pre pacientov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Dovera50656.jpg
Foto: Dôvera

Nemocnica Bory je pre pacientov z celého Slovenska. Pre tých, ktorí sú zo vzdialenejších kútov krajiny, zdravotná poisťovňa Dôvera zlepšuje prístup k tejto špičkovej zdravotnej starostlivosti a zabezpečuje im bezplatnú dopravu na plánovanú hospitalizáciu do nemocnice aj odvoz domov.

Vieme, že o hospitalizáciu v Nemocnici Bory je enormný záujem. S takýmto fenoménom sme sa doteraz nestretli. Nemocnica tu nie je len pre poistencov z najbližšieho okolia, ale pre všetkých na Slovensku. Aby sme práve tým, ktorí sú zo vzdialenejších kútov krajiny, zlepšili prístup k zdravotnej starostlivosti v Nemocnici Bory, prinášame nový benefit. Zabezpečíme im bezplatnú dopravu na plánovanú hospitalizáciu do nemocnice aj odvoz domov,“ oznámil Martin Kultan, generálny riaditeľ zdravotnej poisťovne Dôvera.

Doprava zadarmo aj bez indikácie

Ak je doprava indikovaná zo zdravotných dôvodov, je samozrejmosťou a je súčasťou verejného zdravotného poistenia. Dopravná zdravotná služba si však v takomto prípade môže pýtať od poistenca doplatok. Vďaka benefitu Dôvery tento doplatok účtovať nebude. Poistenec bude mať navyše dopravu zadarmo aj bez indikácie.

V Nemocnici Bory poskytujeme zdravotnú starostlivosť bez rozdielov všetkým pacientom, ktorí ju potrebujú. Chceme, aby v našej nemocnici dostali okrem špičkovej zdravotnej starostlivosť aj komfort, ktorý im hospitalizáciu spríjemní. Doprava pacientov do Nemocnice Bory umožní ľuďom z celého Slovenska bezproblémový príchod do nemocnice a odchod z nej. Sme nemocnica pre horných 5,5 milióna a práve takéto benefity robia našu nemocnicu dostupnejšou aj pre tých zo vzdialenejších regiónov. Sme otvorení iniciatívam všetkých poisťovní, ktoré pre našich pacientov prinášajú rôzne benefity pre uľahčenie ich pobytu v našej nemocnici,“ dodal generálny riaditeľ Nemocnice Bory Ľuboš Lopatka.

Dovera_sanitka.jpg
Foto: Dôvera

Ako si uplatniť nárok na benefit

Ak nemáte dlh na zdravotnom poistení a ste objednaný na hospitalizáciu v Nemocnici Bory, nový benefit je práve pre vás. Využiť ho môžete prostredníctvom webovej stránky, mobilnej aplikácie alebo elektronickej pobočky poisťovne. Ak nemáte možnosť využiť elektronické kanály, s benefitom vám ochotne pomôžu zamestnanci Dôvery aj v kamenných pobočkách.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Dôvera zdravotná poisťovňa