Zomrel spevák a bubeník skupiny Echo band, o život prišiel pri autonehode

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Sviečka, úmrtie, smrť
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Slovenská hudobná scéna prišla o ďalšieho hudobníka. Vo veku 49 rokov zomrel tri dni pred Vianocami spevák a bubeník skupiny Echo band, Vladimír Čížek. Informovala TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Pre jeho rodinu a priaznivcov bola správa o jeho smrti šokom. Ako napísal Trnavský denník, hudobník zahynul pri autonehode, ktorá sa mala stať kúsok od jeho domova.

O úmrti informoval jeho kolega a kamarát Juraj Polák. Je nám to veľmi ľúto, lebo sme spolu prežili kus nielen muzikantského života, ale aj ako nerozluční kamaráti,“ uviedol.

Hold mu vzdal na sociálnej sieti aj hudobník Peter Paul, ktorý si od neho kúpil prvé bicie. Bol to chlap, ktorý vedel, čo je hudba a ktorého hudba bavila, a bola jeho životom, je mi to ľúto, že takto a kruto končí, bude nám chýbať a veľmi,“ zaspomínal si.

Svoj odkaz mu zanechala tiež kolegyňa Nikola. Muzikantské nebo sa potešilo, no nám ostal len smútok. Veľmi skoro si ťa povolali Vladimír, ďakujem ti za krásne strávené chvíle pri muzike a za krásne duetá, čo som si s tebou mohla zaspievať.“

Viac si o živote hudobníka prečítajte na stránke Noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať