Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video)

Robert Fico
Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico vníma utorkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) ako zásah do predvolebnej kampane. Foto: Reprofoto, www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico vníma utorkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) ako zásah do predvolebnej kampane.

Viac o téme: Predčasné voľby 2023 na Slovensku

„Dnes sme boli svedkami, že na Slovensku máme ďalšiu politickú stranu, ktorá sa nazýva Prezídium Policajného zboru, NAKA a Úrad špeciálnej prokuratúry. Táto vec je dva roky stará, prečo bolo treba urobiť tlačovú konferenciu deväť dní pred parlamentnými voľbami a útočiť na opozíciu? To, čo dnes predviedol Štefan Hamran a Ondrej Repa, bola čisto politická tlačovka,“ uviedol Fico na utorkovej tlačovej besede po neotvorení mimoriadnej schôdze Národnej rady SR k obnoveniu kontrol na hranici s Maďarskom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

NAKA zadržala viacero osôb. Informoval o tom portál Aktuality.sk, podľa ich informácií by malo ísť o podozrenia súvisiace s manipulovaním verejného obstarávania.

Portál ďalej informoval, že NAKA tiež obvinila bývalého šéfa vojenských tajných Jána Balciara, podnikateľa Michala Gučíka aj bývalého riaditeľa Vojenského obranného spravodajstva Ľubomíra Skuhru.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján BalciarĽubomír SkuhraMichal GučíkOndrej RepaRobert FicoŠtefan Hamran
Firmy a inštitúcie NAKA Národná kriminálna agentúraNárodná rada SRPrezídium policajného zboru SRSMER-SDÚrad špeciálnej prokuratúry