Korčok je v kontakte s Matovičom aj ďalšími. Kubiš sa už rozhodol, aké odporúčanie dá svojim voličom

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
VOĽBY: Volebná noc Ivana Korčoka
Občiansky kandidát na prezidenta SR Ivan Korčok počas vyhlásenia pre médiá v rámci volebnej noci občianskeho kandidáta na prezidenta SR Ivana Korčoka v hoteli Falkensteiner pri príležitosti 1. kola prezidentských volieb 2024. Bratislava, 23. marec 2024. Foto: SITA/Milan Illík
Tento článok pre vás načítala AI.

Občiansky kandidát za prezidenta Ivan Korčok plánuje stretnutia so všetkými demokratickými kandidátmi, ktorí nepostúpili do druhého kola prezidentských volieb. Doposiaľ sa osobne stretol len s Jánom Kubišom, ktorý ho informoval, že nedá odporúčanie svojim voličom ani pre jedného kandidáta v druhom kole.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Korčok je v kontakte s predsedom Maďarskej aliancie a kandidátom Krisztiánom Forróm, ktorý prejavil ochotu rokovať o podpore, a komunikáciu vedie aj s predsedom hnutia Slovensko a kandidátom Igrom Matovičom.

„S pánom Matovičom komunikujem a s ohľadom na názorové a hodnotové nastavenie jeho voličov budem rád, keď ich pán Matovič a ostatní členovia hnutia povzbudia k mojej voľbe v druhom kole. V kontakte som aj s pánom Patrikom Dubovským a verím v jeho podporu,“ informoval Korčok.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Igor MatovičIvan KorčokJán KubišKrisztián ForróPatrik Dubovský