Matovič opäť vystrájal: Najnovšie pokazil deťom Mikuláša v parlamente a urazil aj učiteľku (video)

Igor Matovič (hnutie Slovensko) vo vestibule NR SR počas návštevy detí z folklórneho súboru z Čunova.
Igor Matovič (hnutie Slovensko) vo vestibule NR SR počas návštevy detí z folklórneho súboru z Čunova. Reprofoto: www.facebook.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Na deň sv. Mikuláša prišli politikom do Národnej rady SR zaspievať a zavinšovať deti z Detského folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.

Vianočný program

Návštevu detí sa však podarilo pokaziť lídrovi hnutia Slovensko/OĽaNO Igorovi Matovičovi. Neuveríte, čo teraz vystrájal. Detský folklórny súbor pripravil politikom v parlamente prekvapenie v podobe vianočného programu a zaspieval im známe vianočné koledy.

Následne sa predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) prišiel deťom osobne poďakovať. V tom sa vo vestibule Národnej rady zjavil poslanec hnutia Slovensko/OĽaNO Igor Matovič a celú vianočnú atmosféru pokazil. O incidente informoval poslanec Hlasu-SD Samuel Migaľ, ktorý pripojil aj video.

Matoviča upratala učiteľka

„Deti a potom, aby ste vedeli, tento ujo je klamár,“ utrúsil Matovič v prítomností detí na adresu Pellegriniho, ktoré sa na šéfa hnutia Slovensko/OĽaNO len nechápavo pozerali. Na situáciu však stihla zareagovať vedúca detského súboru. „Poďte od tohto pána, prosím vás, dobre?“ – poradila deťom.

Matovič sa ale ani vtedy neuvedomil a pokračoval ďalej osočovaním Pellegriniho. „Toto je klamár, ktorému neverte nič,“opakoval deťom šéf hnutia Slovensko. Zaskočila ho ale pohotová reakcia pani učiteľky. „Toto je prosím vás čert,“ okomentovala nevhodné správanie politika pred žiakmi vedúca folklórneho súboru.

Matoviča správanie učiteľky poriadne podráždilo, vo videu si pozrite, akú nevhodnú poznámku jej utrúsil:

Matovičovi nie je svätý ani Mikuláš, ani deti – skonštatovala v tejto súvislosti strana Hlas-SD. „Toto je scéna z dnešného parlamentu. Poďakovanie Petra Pellegriniho deťom z folklórneho súboru za pekné mikulášske vystúpenie na pôde Národnej rady – a hneď potom sa prejaví Igor Matovič, ktorý neváha na šírenie nenávisti zneužiť akúkoľvek príležitosť – ani deti na sviatok Mikuláša,“ reagovala strana Hlas-SD na správanie Matoviča vo vestibule Národnej rady. O incidente zverejnila aj video:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor MatovičSamuel Migaľ
Firmy a inštitúcie Matovičovo hnutie SlovenskoNR SR Národná rada Slovenskej republiky