Arriva Nitra vyšla v ústrety cestujúcim a po letných prázdninách pripravila zmeny v prímestskej doprave

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ilustračné foto: arriva.sk

Zmeny v prímestskej autobusovej doprave v Nitrianskom samosprávnom kraji, ktoré reagujú na požiadavky cestujúcich, sa od 1. septembra stávajú realitou.

Pri ich príprave boli zohľadnené aj výsledky online prieskumu spokojnosti medzi obyvateľmi nitrianskeho regiónu, ktorý v máji a júni tohto roku realizovali spoločnosti Arriva Nitra a Arriva Nové Zámky. Informuje o tom v tlačovej správe hovorca spoločnosti Andrej Tomašec.

Zmeny na základe návrhov cestujúcich

V mesiacoch máj a jún sme sa obyvateľov Nitrianskeho kraja pýtali nielen na to, ako sú spokojní s našimi službami, ale zaujímal nás aj ich vlastný pohľad na zlepšenie verejnej autobusovej dopravy v regióne. Aj na základe ich návrhov sme hneď po letných prázdninách pristúpili k prvým zmenám,“ uviedol generálny riaditeľ spoločností Arriva Nitra a Arriva Nové Zámky Silvester Zemes.

Na trase Nitra – Zlaté Moravce bude od 1. septembra rozšírená ponuka o štyri nové spoje, zatiaľ čo na trase Levice – Vráble – Nitra pribudnú nové spoje počas víkendov. Zároveň budú cez pracovné dni predĺžené spoje liniek 402401 a 402425 do priemyselného parku Géňa v Leviciach.

Podrobný zoznam zmien na stránkach spoločnosti

Podrobný zoznam všetkých aktuálnych zmien v cestovných poriadkoch nájdu cestujúci na stránkach spoločností Arriva Nitra a Arriva Nové Zámky,“ uvádza Tomašec v tlačovej správe

Informácie o spojoch mestskej hromadnej dopravy, prímestskej autobusovej dopravy, cenách cestovných lístkov, prepravných podmienkach, možnostiach využívania čipových kariet, prijatých zmenách a aktuálne platných opatreniach poskytuje cestujúcim linka zákazníckej podpory spoločností Arriva na telefónnom čísle +421 915 733 733.

Linka zákazníckej podpory je k dispozícii denne vrátane víkendov a sviatkov od 8:00 do 20:00. Zákaznícku linku je možné kontaktovať aj e-mailom na adrese informacie@arriva.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Silvester Zemes
Firmy a inštitúcie Arriva NitraArriva Nové ZámkyNSK Nitriansky samosprávny kraj (VÚC)