Letíte z Bratislavy na dovolenku a chcete nechať vaše auto na letisku? Parkovacie miesto si môžete zarezervovať online

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
DOPRAVA: Zrušenie letov bratislavského letiska
Letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave. Foto: ilustračné, SITA/Alexandra Čunderlíková

Bratislavské Letisko M. R. Štefánika pripravilo pre cestujúcich novinku v podobe rezervácie parkovacích miest prostredníctvom online rezervačného systému.

Pre cestujúcich, ktorí sa toto leto chystajú na leteckú dovolenku či pracovnú cestu to znamená garantované parkovacie miesto a zároveň bezpečné parkovanie, informuje v tlačovej správe hovorkyňa letiska Veronika Tóthová.

Rezervácia je jednoduchá

Parkoviská na letisku v Bratislave sú otvorené 24 hodín, 7 dní v týždni. Prostredníctvom online rezervácie je k dispozícii voľných až 420 parkovacích miest na parkoviskách P2, P3 a P4.

Po registrácii si zákazník môže rezervovať parkovacie miesto už na jeden deň, alebo aj na dlhodobejšie parkovanie. Rezervácia parkovacieho miesta je podľa hovorkyne jednoduchá a platba je možná prostredníctvom online platobnej brány.

„Na parkovisko sa dostanete vďaka vygenerovanému QR kódu, ktorý je zákazníkovi pridelený pri online rezervácii. Automaty, umiestnené pri vjazde a výjazde z parkoviska na letisku, čítajú QR kódy, ktoré sú vytlačené na papieri alebo v mobile,“ vysvetľuje Tóthová a dodáva, že parkoviská sú oficiálne vlastnené a prevádzkované Letiskom M. R. Štefánika, sú situované priamo pred hlavným terminálom či v bezprostrednej blízkosti letiska, sú bezpečné, je v nich non-stop asistencia, zrušenie rezervácie je bez poplatkov, sú chránené non-stop kamerovým systémom a navyše, na parkoviská P3 a P4, je od 12. júna bezplatný zvoz letiskovým mikrobusom, kde prevoz trvá približne tri minúty, priamo pred letiskový terminál, alebo po prílete odvoz naspäť na parkovisko.

Informácie sú na webe letiska

„Návštevníci po zaparkovaní na parkovisku P3 a P4 môžu zavolať na verejne dostupné mobilné číslo +421 903 414 426. Následne ich vodič mikrobusu vyzdvihne v stanovenom čase z uvedených parkovísk alebo ich po prílete odvezie z letiskového terminálu naspäť na parkovisko,“ uviedla hovorkyňa letiska.

Informácie o rezervácii parkovacieho miesta na Letisku M. R. Štefánika aj cenníku nájdu záujemcovia na oficiálnej stránke Letiska Bratislava v sekcii Online rezervácia.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Viac k osobe Veronika Tóthová
Firmy a inštitúcie Letisko M. R. Štefánika