V bratislavskom Ružinove pripravujú ďalšiu parkovaciu zónu, onedlho ju predstavia verejnosti

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
parkovanie, autá
Foto: ilustračné, www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

V bratislavskom Ružinove pripravujú spustenie ďalšej regulovanej parkovacej zóny PAAS. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, pôjde o lokalitu Trávniky, ktorú ohraničujú ulice Ružinovská, Tomášikova, Prievozská a Bajkalská. Online stretnutie k pripravovaným zmenám sa uskutoční v pondelok 5. februára o 17:00 prostredníctvom aplikácie Teams.

Vyznačenie parkovacích miest

Pred samotným spustením regulácie je v zóne potrebné vyznačiť parkovacie miesta. Značenie jasne vymedzí miesta, na ktorých je v rámci zóny možné legálne parkovať,“ vysvetľuje mesto.

Návrh projektu organizácie dopravy a vyznačovania parkovacích miest v lokalite Trávniky bude počas nasledujúcich dní zverejnený na adrese www.paas.sk/ruzinov.

Tri zregulované parkovacie lokality

Na online stretnutí vám návrh projektu organizácie dopravy predstavia zástupcovia mesta a mestskej časti a bude priestor aj na vaše otázky a pripomienky,“ dodáva mesto s tým, že projekt navrhol autorizovaný dopravný projektant. Pripomienky k návrhu dopravného značenia je možné zasielať na e-mailovú adresu pripomienky@paas.sk do 18. februára.

V Ružinove sú doposiaľ zregulované tri parkovacie lokality. Ide o zónu RU1 v lokalite Ružinov – Nivy, zónu RU2 v lokalite Klingerova kolónia a zónu RU3 v lokalite Štrkovec, ktorá bude susediť s novou zónou RU3 Trávniky.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať