Nórska reprezentantka z londýnskeho Arsenalu skolabovala priamo na ihrisku počas finále Ligového pohára žien

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová
Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová. Foto: twitter.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová skolabovala priamo na ihrisku počas nedeľňajšieho finálového stretnutia anglického Ligového pohára žien. Hráčka londýnskeho Arsenalu sa na trávnik zvalila bez cudzieho zavinenia v nadstavenom čase prvého polčasu duelu proti mestskému rivalovi FC Chelsea. Duel sa hral na štadióne Molineux vo Wolverhamptone.

Dvadsaťštyriročnej nórskej reprezentantky sa okamžite ujali záchranári, starali sa o ňu približne sedem minút a potom ju na nosidlách transportovali do útrob štadióna. Vedenie Arsenalu po krátkom čase zverejnilo správu, že Maanumová je pri vedomí.

Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová
Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová počas toho ako ju odnášajú zo štadiónu po jej skolabovaní. Foto: twitter.com

„Frida je pri vedomí, komunikuje s okolím a je v stabilizovanom stave. Náš lekársky tím bude jej stav podrobne monitorovať. Frida, všetci sme s tebou,“ uviedli zástupcovia klubu na platforme X.

Duel sa v riadnom hracom čase skončil bez gólov, v predĺžení o triumfe Arsenalu rozhodla presným zásahom švédska útočníčka Stina Blacksteniusová.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie FC Arsenal LondýnFC Chelsea