Princezná Kate je dojatá, podporu a srdečnosť jej prejavujú ľudia z celého sveta (foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Princezná Kate
Princezná Kate z Walesu oznámila v prednahratom videu, že jej diagnostikovali rakovinu. Sobota, 23. marec, 2024. Foto: BBC Studios via AP
Tento článok pre vás načítala AI.

Britská princezná Catherine a jej manžel princ William„nesmierne dojatí“ prejavmi srdečnosti a podpory zo strany verejnosti, ktoré prichádzajú po tom, ako princezná z Walesu oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu.

„Princ a princezná sú nesmierne dojatí milými odkazmi od ľudí zo Spojeného kráľovstva, z celého Commonwealthu a z celého sveta, ktorí reagovali na správu Jej kráľovskej výsosti,“ uviedol hovorca Kensingtonského paláca.

„Veľmi ich dojala srdečnosť a podpora verejnosti a sú vďační za pochopenie ich žiadosti o súkromie v tomto období,“ dodal.

Podporu britskej princeznej vyjadril celý svet, vrátane prezidenta Spojených štátov Joea Bidena a britského kráľa Karola III., ktorý tiež podstupuje liečbu rakoviny.

Ľudia sa zhromažďujú pri Kensingtonskom paláci, ktorý je kráľovskou rezidenciou v Londýne, a pri Hrade Windsor, aby princeznej prejavili podporu, pričom mnohí pri týchto kráľovských sídlach nechávajú kvety.

Kate
Kvety a list prajúci princeznej Kate skoré uzdravenie pred hradom Windsor. Sobota, 23. marec, 2024. Foto: SITA/AP
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Joe BidenKráľ Karol III.Princ WilliamVojvodkyňa Catherine