Skončí sa dominancia Slovana v najvyššej futbalovej lige? Umelá inteligencia predpovedá, kto získa ďalší titul

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
FUTBAL FL: Oslavy ŠK Slovan Bratislava
Majstrovská oslava hráčov Slovana po futbalovom zápase 10. kola nadstavbovej časti - o titul Fortuna ligy 2022/2023 medzi ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová. Bratislava, 20. máj 2023. Foto: archívne, SITA/Diana Černáková
Tento článok pre vás načítala AI.

Dominancia futbalistov ŠK Slovan Bratislava v najvyššej slovenskej súťaži by už čoskoro nemusela byť taká značná, ako v uplynulých sezónach.

Ako informuje profil Futbalové Zákulisie na twitteri, podľa umelej inteligencie ChatGPT získajú „belasí“ v najbližších desiatich sezónach vrátane tej aktuálnej dovedna „iba“ štyri majstrovské trofeje.

Nasledovať má DAC

ChatGPT podľa uvedeného zdroja prognózuje, že v nasledujúcej sezóne sa majstrovského titulu dočká FC DAC 1904 Dunajská Streda, pričom na Žitnom ostrove sa bude oslavovať aj v roku 2029.

V rokoch 2026 a 2033 podľa umelej inteligencie prepuknú majstrovské oslavy v Trnave.

Sezóna 2027/2028 by mala patriť hráčom MŠK Žilina a v ročníku 2030/2031 údajne bude dominovať AS Trenčín alebo FC Nitra. V rokoch 2027, 2030 a 2032 by mala majstrovská radosť zavládnuť na bratislavskom Tehelnom poli.

Belasí získali trinásť titulov

Slovan Bratislava v najvyššej domácej futbalovej súťaži získal majstrovský titul v predchádzajúcich piatich sezónach a počas najbližšieho víkendu môže spečatiť zisk ďalšieho.

V ére samostatnosti získali „belasí“ už 13 titulov, sedem ich majú na konte Žilinčania, po dve Košičania, Trenčania, Inter Bratislava aj bratislavská Petržalka, po jednom Trnava a Ružomberok.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie ŠK Slovan Bratislava