Tínedžeri v Bratislave vydierali a olúpili rovesníkov, jednému sa vyhrážali so zbraňou v ruke

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Zbraň, tínedžer, pištoľ, muž
Foto: Ilustračné, www.gettyimages.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Dvaja tínedžeri z Bratislavy vo veku 14 a 15 rokov čelia vážnym obvineniam. Svojich rovesníkov vydierali, olúpili a ako informovala TV Joj vo svojej reportáži zverejnenej na stránke Noviny.sk, dokonca vytiahli zbraň a slzný sprej.

„Martin B. (14) a Jozef L. (15), obaja z Bratislavy, čelia obvineniu zo zločinu lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva a zločinu vydierania,“ uviedla Jana Šimunková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Jednému rovesníkovi sa dokonca vyhrážali, že ak im neprinesie peniaze, tak ho zabijú. Pritom podľa informácií televízie išlo len o pár eur. Pri ďalšej obeti zašli ešte ďalej. Vytiahli airsoftovú pištoľ, slzný sprej a ukradli jej kapsičku, ktorú mala prehodenú cez plece. Potom rýchlo odtiaľ utiekli.

Policajtom sa podarilo dvojicu chytiť už na druhý deň. Po vykonaní potrebných úkonov boli prevezení do cely policajného zaistenia. Zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV bol spracovaný podnet k ich väzobnému stíhaniu,“ informovala Šimunková.

Viac si prečítajte na stránke Noviny.sk.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Jana Šimunková
Firmy a inštitúcie Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave