Tragické úmrtie len 27-ročnej seriálovej hviezdy, osudnou sa jej stala jazda na motorke

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Chance Perdomo
Herec Chance Perdomo zahynul pri tragickej nehode. Foto: www.instagram.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Vo veku 27 rokov tragicky zahynul herec Chance Perdomo, ktorý je známy predovšetkým zo seriálov Mrazivé dobrodružstvá Sabriny či Gen V. Hosťoval dokonca aj v seriáli Vraždy v Midsomeri.

Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, osudnou sa mu stala v piatok večer jazda na motorke. Tragédiu potvrdila jeho rodina v sobotňajšom vyhlásení a s jeho stratou sa ťažko vyrovnávajú aj jeho kolegovia.

„Nedokážeme to celkom pochopiť. Pre tých z nás, ktorí sme ho poznali a pracovali s ním, bol Chance vždy očarujúci a usmievavý, nadšená sila prírody, neuveriteľne talentovaný umelec a predovšetkým veľmi milý a príjemný človek. Dokonca ani písať o ňom v minulom čase nedáva zmysel,“ uviedol producent seriálu Gen V.

Zároveň upozornil všetkých, aký krehký život dokáže byť a môže sa kedykoľvek skončiť. Celá rodina Gen V je zdrvená náhlym odchodom Chancea Perdoma. Amazon MGM Studios a Sony Pictures Television vyjadrujú úprimné myšlienky a podporu Chanceovej rodine v tomto ťažkom období a všetkým, ktorí ho milovali,“ pridal sa ku kondolencii hovorca štúdií Amazon MGM a Sony Pictures Television.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať