Cestujúcich od pondelka čakajú zmeny v autobusovej doprave, SAD Žilina upravila cestovný poriadok

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Foto: ilustračné, www.facebook.com..

Od pondelka (5. septembra) mení SAD Žilina cestovný poriadok na štyroch desiatkach liniek prímestskej autobusovej dopravy v regiónoch Horné Považie, Kysuce a Turiec. Informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Ivana Strelcová.

Cestujúcich čakajú viaceré zmeny

Na linkách v regióne Horné Považie boli pri zmenách v cestovných poriadkoch akceptované požiadavky obecných úradov Súľov, Snežnica, Lysica, Varín, Lietava, Stránske a tiež Základnej škole v Kamennej Porube.

„Na linkách do Varína boli zapracované požiadavky firmy Kia a na linkách do Rajeckých Teplíc, Kamennej Poruby, Rajca, Čičmian a Ďurčinej boli vykonané zmeny z dôvodu zapracovania požiadaviek od Integrovaného dopravného systému ŽSK,“ priblížila Strelcová s tým, že viaceré úpravy spojov na ďalších linkách sa týkajú zmeny organizácie dopravy.

Požiadavky cestujúcich

V kysuckom regióne sa menia cestovné poriadky prímestskej autobusovej dopravy na linkách do Oščadnice, Vreščovky, Kysuckého Nového Mesta, Makova a Turzovky, a to z dôvodu prípojov na linky alebo požiadaviek cestujúcich.

„V regióne Turiec boli na linke Žilina – Martin – Banská Bystrica zapracované zmeny na základe požiadavky obce Strečno a z prevádzkovej potreby,“ dodala Strelcová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ivana Strelcová
Firmy a inštitúcie SAD Žilina