Zakričal cigán a vysypal na Bendiga múku. Na Českom slavíkovi sa odohral rasistický útok na speváka

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Jan Bendig
Spevák Jan Bendig zažil šok na Českom slavíkovi. Foto: www.instagram.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Tohtoročné ceny Českého slavíka poznačil škandál. Pred začiatkom galavečera vysypal muž múku za výkriku „cigán“ na českého speváka Jana Bendiga, ktorý práve šiel po červenom koberci so svojím priateľom Lukášom Rejmonom. Informuje TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Incident ho vydesil a mal chuť hneď odísť. Nechcel však sklamať Moniku Bagárovú, s ktorou mal spievať duet. Oprávnene si však kladie otázku, kde bola ochranka. Útočník síce hneď odišiel, ale je zachytený na viacerých fotografiách. Útok už vyšetruje polícia.

Totálne ma to zlomilo

„Ja som bol najprv v šoku. Vidím zrazu biely oblak. Myslel som si, že je to v rámci show a niekto vypustil na koberec biely dym. Nebudem klamať, ale včera ma to chvíľu po tom incidente totálne zlomilo a nevedel som, čo si mám myslieť a čo robím zle..,“ opísal chvíle Bendig pre portál extra.cz.

V zákulisí ho utešovali a poskytli mu podporu Monika Bagárová a Leoš Mareš. Dodali mi veľa pozitívnej energie a podpory, aby som si ten večer nenechal pokaziť,“ povedal Bendig.

Dojemné slová Lucie Bílej

Vystúpenie nakoniec zvládol a dojemné slová mu adresovala aj Lucie Bílá, ktorá mu v noci zatelefonovala. Mali sme po polnoci krásny telefonát od Lucie Bílej, ktorá mi povedala toľko krásnych slov, až mi to vohnalo slzy do očí,“ uviedol český spevák.

Niektorí však začali konšpirovať, že útok bol naplánovaný, čo spevák poprel. „Toto mal byť pre mňa večer, ktorý som si chcel po tej ročnej tvrdej makačke užiť v outfite, ktorý som s Debbie Brown plánoval skoro pol roka. Veľmi som sa tešil na reakcie a zničila mi to táto udalosť,“ ozrejmil Bendig.

Viac si o incidente prečítajte na stránke Noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Jan BendigLeoš MarešLucie BíláMonika Bagárová