Danko neverí, že Čaputová má covid. V USA ich nikto neprijal a dopadli ako totálni chudáci, šokuje líder národniarov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Andrej Danko
Na snímke predseda SNS Andrej Danko. Foto: Archívne, SITA/Milan Illík
Tento článok pre vás načítala AI.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová informovala, že mala pozitívny test na COVID-19, pre ktorý musela zrušiť svoj program v Pittsburghu v posledný deň pracovnej cesty v USA.

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko neverí, že prezidentka je chorá a údajne mala zrušiť svoj program z úplne iného dôvodu.

Z Kanady išla do USA

Slovenská hlava štátu vycestovala na štátnu návštevu do Kanady pred týždňom. Navštívila Ottawu a Toronto. Potom sa presunula na pracovnú cestu USA, konkrétne do San Francisca a Pittsburghu.

Na univerzite v Pittsburghu mala Čaputová naplánované stretnutie s krajanskou komunitou a s predstaviteľmi fraternalistických združení, ktoré podporujú Program slovakistických štúdií na univerzite. Prezidenta však zrazu informovala, že musela svoj program zrušiť, lebo bola pozitívne testovaná na COVID-19.

Prídu domov s dlhým nosom

Líder národniarov a prezidentský kandidát Andrej Danko neverí, že Čaputová zrušila svoj program pre chorobu. No určite má covid. To vymyslel Strižinec len preto, lebo ich tam nikto neprijal. Dopadli ako totálni chudáci,“ uvádza Danko vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

„Išli do Spojených štátov na biznis cestu a prídu domov s dlhým nosom. Nech je to ponaučením pre každého, kto si myslí, že keď budeme počúvať Západ, tak si nás budú vážiť,“ vyhlásil Danko. Celú reakciu Danka si pozrite vo videu.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andrej DankoZuzana Čaputová