Bratislava chystá ďalšiu parkovaciu zónu PAAS v Petržalke, obyvatelia k nej môžu podávať pripomienky.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
BRATISLAVA: Nová zóna regulovaného parkovania
Nová bratislavská centrálna zóna regulovaného parkovania PAAS  Centrum - Panenská. Bratislava 3. august 2023. Foto: SITA/Milan Illík
Tento článok pre vás načítala AI.

Bratislava pripravuje ďalšiu regulovanú parkovaciu zónu PAAS v Petržalke. Ako informuje magistrát na sociálnej sieti, pôjde o lokalitu Háje II. a III, ktorú ohraničujú ulice Starohájska, Bosákova, Dolnozemská cesta a Jantárová cesta.

Vyznačenie parkovacích miest

Online stretnutie k vyznačovaniu novej zóny sa uskutoční v pondelok 19. februára o 17:00 prostredníctvom aplikácie Teams. Pred spustením regulácie v zóne je podľa mesta potrebné vyznačiť parkovacie miesta.

„Značenie jasne vymedzí miesta, na ktorých je v rámci zóny možné legálne parkovať,“ vysvetľuje magistrát. Návrh projektu organizácie dopravy a vyznačovania parkovacích miest v lokalite Háje je zverejnený na linku www.paas.sk/petrzalka.

Otázky a pripomienky verejnosti

Na online stretnutí predstavia návrh projektu zástupcovia mesta a mestskej časti a bude priestor aj na otázky a pripomienky verejnosti. Na rovnakej webovej adrese bude k dispozícii aj záznam zo stretnutia.

Mesto pripomína, že projekt navrhol autorizovaný dopravný projektant, avšak dôležitá je aj spätná väzba od obyvateľov lokality.

Pripomienky k návrhu dopravného značenia je možné posielať na adresu pripomienky@paas.sk do 3. marca. V Petržalke sú v rámci systému PAAS zatiaľ zaregulované tri lokality s označením PE 1. Ide o lokality Dvory IV, Dvory V a VI a Šustekova.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať